Stambuł, wakacje marzeń

Podróżowanie do Stambułu nigdy nie było łatwiejsze! Niezależnie od tego, czy planujesz miesiąc miodowy, wakacje z rodziną, czy wycieczkę z przyjaciółmi, mamy wszystkie potrzebne informacje. Nasze przewodniki sprawią, że nigdy nie przegapisz najsłynniejszych atrakcji i zajęć podczas wakacji w Stambule.

Jeśli szukasz ciekawego sposobu na spędzenie wakacji, wybierz się na wycieczkę do Stambułu. Dzięki cieśninie Bosfor oddzielającej stronę azjatycką od europejskiej, znajdziesz tu stare europejskie wpływy kulturowe zestawione ze wschodnimi tradycjami. Stambuł jest również doskonałym miejscem na zakupy.

Jest wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas spędzania wakacji w Stambule.

Jednym z najważniejszych aspektów jest rozrywka, ponieważ bez odrobiny zabawy, wakacje nie są warte zachodu.

W Stambule znajdziesz wiele do zrobienia. Można nie tylko zwiedzić Meczet Sofijski i Błękitny Meczet, ale także doświadczyć ich wspaniałego wystroju. Niezwykle atrakcyjny jest Las Belgradzki, w którym rośnie 70000 drzew.

Znalezienie idealnego pakietu wakacyjnego w Stambule na Vayama może być proste. Przeglądaj setki ofert turystycznych z setek biur podróży, aby znaleźć najlepsze opcje w oparciu o Twój budżet lub pożądane aktywności. Niezależnie od tego, czy szukasz rodzinnej zabawy, romantycznych wycieczek czy przygody, masz do wyboru nieskończenie wiele możliwości.

Słoneczne, śródziemnomorskie miasto nad brzegiem Bosforu ma wiele do zrobienia i zobaczenia, od zakupów na egzotycznych bazarach po wędrówki po jednych z najwspanialszych muzeów świata.

Jeśli jesteś miłośnikiem architektury, to jest to szczególnie dobry wybór dla Ciebie.

Wspaniały Błękitny Meczet jest tylko jedną z głównych atrakcji.

Na najbardziej komercyjnym półwyspie Stambułu, odwiedzający mogą znaleźć jeden z wielu rockowych barów w pobliżu lub rodzinne miejsca wzdłuż wąskich uliczek, gdzie można usłyszeć “Ne mutlu tatli pere”, jak również miejsca, gdzie można obejrzeć mecz na dużym ekranie popijając piwo. Łatwo jest spędzić cały dzień włócząc się po tylnych uliczkach, które tworzą Taksim, a obszar ten jest miejscem, gdzie ludzie udają się po większość rozrywek w Stambule.